Profesyonel Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri

Bir web sitesine sahip olmak, firmanıza yepyeni kapılar aralar. Ürünlerinizi daha çok satabilmek için hedef kitlenize etkin şekilde ulaşıp ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmanız gerekir. En geniş kitlelere 24 saat kesintisiz sadece web sitenizle ulaşabilirsiniz. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizin daha çok satılmasını ve firma tanıtımınıza katkı sağlar. Her firma ticari hayatı boyunca yeni müşterilere ihtiyaç duyar. Varolan sürekli müşterilerinizin ne zamana kadar sizinle çalışacağını bilemezsiniz. Onlar hep sizi tercih etseler de, işleri bozulup firmalarını kapatırlarsa siz müşteri kaybetmiş olursunuz. Firmanızın büyümesi için sürekli yeni müşteriler kazanmanız gerekir. Böylece işinizi şansa bırakmayıp, firmanızın geleceğini garanti altına almış olursunuz. Web siteleri, firmanızın ve markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar..


Projenizi tartışınAna Özellikler:

HTML Web Sitesi Tasarımı

Tam Duyarlı / Mobil Hazır

12 Ay Ücretsiz Web Sitesi Barındırma

Tam Mülkiyet Hakları ve Kaynakları

...

Kişisel

Starter

$499.99

Tek seferlik ödeme

Ana Sayfa Tasarım

2 Alt Sayfa

Boş sayfa

Resim Kaydırıcı

Bugün Sipariş Edin

...

İş

Business

$899.99

Tek seferlik ödeme

Ana Sayfa Tasarım

5 Alt Sayfa

Boş sayfa

Resim Kaydırıcı

Bugün Sipariş Edin

...

Kurumsal

Corporate

$999.99

Tek seferlik ödeme

Ana Sayfa Tasarım

50 Alt Sayfa

Boş sayfa

Resim Kaydırıcı

Bugün Sipariş Edin

Tam Duyarlı / Mobil Dostu

Her firma ticari hayatı boyunca yeni müşterilere ihtiyaç duyar. Varolan sürekli müşterilerinizin ne zamana kadar sizinle çalışacağını bilemezsiniz. Onlar hep sizi tercih etseler de, işleri bozulup firmalarını kapatırlarsa siz müşteri kaybetmiş olursunuz. Firmanızın büyümesi için sürekli yeni müşteriler kazanmanız gerekir. Böylece işinizi şansa bırakmayıp, firmanızın geleceğini garanti altına almış olursunuz. Web siteleri, firmanızın ve markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar..

Web sitesi olan bir firmaya dünyanın her yerinden ulaşılır. Firmanız, web sitesi sayesinde kendisini tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalar. Firmanıza daha geniş kitleler tarafından kolayca ulaşılır. Başka hiçbir reklam platformu (radyo,tv,dergi, katalog vs..) web sitesi gibi dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabilir değildir. Firma ve ürün bilgilerinize dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabiliyor olmasının, firmanıza sağlayacaklarını hiç düşündünüz mü? Ayrıca web sitelerinin diğer tanıtım seçeneklerine göre maliyetleri oldukça düşüktür..

Standart olarak tüm paketlerde bulunur:

Web Tasarım konusunda uzmanlık gerektiren bütün işleri yapmaktayız. Günümüz internet dünyasının önceliklerini ve standartlarını dikkate alarak web sitelerini HTML5, PHP, JavaScript, CSS gibi web teknolojilerinin birleşimiyle duyarlı (responsive) ve yönetim panelli olarak hazırlamaktayız..

HTML Kodlu Tasarım

HTML, tam adıyla söylersek Hyper Text Markup Language, web sayfalarını oluştururken kullandığımız temel dildir. Türkçe karşılığı tam yoktur ancak çeşitli yerlerde birbirine yakın çeviriler bulunmaktadır. Biz de Metin İşaretleme Dili diyebiliriz. Şunu da belirtelim HTML bir programlama dili değildir..

Daha fazla bilgi edin

Tam Duyarlı

Responsive dilimizdeki karşılığı duyarlı, uyumlu olan; websiteler için kullanılan bir terimdir. Peki nerden çıktı bu responsive terimi; bence gayet iyi biliyorsunuz, android telefon desem bir şeyler çağrıştırdı mı sizde ? Evet herşey adroid telefonların çıkmasıyla başladı şuan bu yazıyı andorid telefonunuzdan zoom yapmadan okuyorsanız bunu responsive tasarıma borçlusunuz.

Daha fazla bilgi edin

Tasarım Kaynakları

Derlediğimiz web tasarım kaynaklarından bazıları tamamen ücretsiz, bazıları ise oldukça uygun fiyatlı üyelik imkanı ile erişilebilecek türde sitelerden oluşuyor. Ayrıca üniversitelerin ve kolejlerin ücretsiz kursları ve online dersleri de bunlar arasında yer alıyor..

Daha fazla bilgi edin

Sahiplik Hakları

Standartlaşma aşamalarındaki belgelerle veya burada açıklanmış veya atıfta bulunulmuş teknoloji ile ilgili olarak iddia olunan sahiplik haklarının yayımı sırasında IESG'nin haberdar olduğu noktada, böyle belgeler şu uyarıyı içermelidir: .

Daha fazla bilgi edin