Önceki Çalışmalarımız

Hayat Amacımız (Misyon) Hayatı kolaylaştırabilecek uygulamaları insan odaklı, akılcı, sade ve estetik bir biçimde koymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gelecek Hayalimiz (Vizyon) Dünyanın en büyük ülkesi Türkiye, Türkiye’nin de en büyük şirketi AydenizWEB! Değerlerimiz Dürüstlük: "Hiçbir miras, doğruluk kadar zengin değildir." Shakeaspeare Girişimcilik: "Yeni bir keşif için yeni yerler değil yeni gözler gerekir." M. Proust Sorumluluk: "Öz sorumluluk, başkalarına verdiğimiz sözlerin yanı sıra, kendimize verdiğimiz sözleri de yerine getirmek demektir." Andre Gide Kalite: "Sizden sokakları süpürmeniz isteniyorsa; Beethoven'in beste yaptığı gibi süpürün... Shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün... Michael Angelo'un resim yaptığı gibi süpürün... Öyle bir süpürün ki uçan ve yürüyen herkes ve her şey dursun; burada dünyanın en iyi çöpçüsü çalışıyormuş desin..." Martin Luther King .

Sunucu Kurulumu

Virtual Dedicated Server, bir sunucunun fiziksel donanımının mantıksal olarak bölümlenmesi sonucu ortaya çıkan her bir sanal sunucuya verilen genel addır..

Proje Ayrıntılarını Görüntüle

İngiltere’de eğitim hakkı

SI-UK, Türk öğrencilerin doğru İngiltere üniversitelerini tercih etme alanında uzmanlaşmıştır. Akademik geçmişiniz ve kariyer hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, size uygun bir üniversite listesi çıkarıyoruz.

Proje Ayrıntılarını Görüntüle

Şirketimiz Uzaktan Görünüm

AydenizWEB İNT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş Sizlere En İyi Bir Şekilde Hizmet Vere Bilmek İçin Dünyanın Heryerinde Ofis Açmaya Devam Ediyor...

Proje Ayrıntılarını Görüntüle

Bilgisayar Donanım

Bilgisayar Bakımı Donanımı İnternete Dair Herşey AydenizWEB İNT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. De.

Proje Ayrıntılarını Görüntüle