Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

2001 yılında internet sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız; 2005 yılında şirketleşmiş ve resmi olarak Aydenizweb Bilgisayar, Internet, Yazılım, Donanım ve Network Hizmetleri ünvanını almıştır. Firmamız Web Hosting, Alan Adı, Web Tasarım, IRCD Hosting, Radyo Hosting, Sunucu Kiralama (Managed and UnManaged), Okey Yazılım, esChat Lisans ve Yazılım alanlarında hizmet vermektedir. esOkey web üzerinden hızlıca açılan ve okey sunucusuna web üzerinden bağlanmanızı sağlayan java appletidir. esOkey ile sitenizi renkli ve eğlenceli hale dönüştürmek çok kolay. esOkey kendine özgü görünüşü ve kullanıcı için kolaylıkları ile kolayca ayırt edilebilir. Tamamen Java kullanılarak yazılmıştır ve her tarayıcıda problemsiz çalışır. esOkey’i denemek istiyormusunuz? esOkeyi kullanan onlarca site mevcut. Denemek için aşağıdaki sitelerin okey salonlarına giriş yapabilirsiniz. GuzelOkey.Com – Okeydeyiz.Com – Okeybiz.Com – AskOkey.Com -Okeykimde.Com – Okeykurdu.Com – Okeydeniz.Net-Okeylisans-Ezyonn.com– ve daha onlarca referans.. . Hiçbir zaman gökten gül yağmayacağını, daha çok gül istersek daha çok fidan dikmemiz gerektiğini, oturduğumuz yerden sadece eleştirmek yerine saygıyla karşılamak, topluma karşı ancak bu şekilde yararlı olabileceğimizi çok iyi biliyoruz. AYDENIZWEB INTERNET TEKNOLOJILERI A.S..

Joe Bloggs

Şirket Mali İşler Sorumlusu

Merhabalar Bu Şirket Kurulduğu Günden Beri Buradayım Ve Bizimle Çalışan Uzman Kadromuza Sonsuz Teşekkür ediyorum. Müşterilerimize En İyi Bir Şekilde Hizmet vermek İçin Canlarınız Dişlerine Takmaktadır..

Jane Doe

Müşteri Yöneticisi

Müşterilerimize En İyi Şekilde Hizmet Vermek İçin 7 24 Buradayız. Bizleri Biz Yapan Sizlersiniz. Sizlerle Olmaktan Gurur Duyuyoruz..

John Doe

Satış Müdürü

AydenizWEB İNTERNET TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 7 Yılı Aşkın Çalışmaktayım Verdikleri Çaba Ve Müşterilerimizin Memnuniyeti Bizim En Sevindiren Olgudur. Sizlerle Olmaktan Şeref Duymaktayız..

Jenny Smith

Destek Yöneticisi

Temsilcilerimizin Müşterilerimizle Dialogları Çok Önemlidir. 12 Yılı Aşkın Süredir. AydenizWEB A.Ş. Deyim. Bu Konuda Çok Titiz Davranmaktayız..

Degerlerimiz

Yalnızca beş yüzyıldan daha fazla değil, aynı zamanda elektronik dizgeye sıçrayarak, bilinmeyen bir yazıcı tip bir mutfak içerisine girip karıştırılan 1500'lerden beri değişmeden kaldı..

Kalite

2001 Yılından Beri AydenizWEB Olarak Kalitemizden Ödün Vermedik..

performans

Ek donanım tedarik avantajı sayesinde AydenizWEB kiralık sunucuları her türlü uygulamanız için yüksek performansı garanti eder. Kiralık Sunucularınız da dilediğiniz zaman donanım güncellemesi yapmanız.

Uptime

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Features

Yedekli Jeneratör,Paylaşımsız Trafik Kapasitesi,7/24 IP-KVM Hizmeti.

Değer

Siz işinize odaklanın ağır sunucu maliyetlerinin altına girmeyin, firmanıza özel sunucu ve uygun lisanslama maliyetleriyle taşıyın rahat edin.

Güvenlik

7/24 Kamera Kayıt ve İzleme İmkanı,Firewall Koruması,Maksimum 5 Adet IP Adresi.

Konumumuz